egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: piątek, 12, kwiecień 2019 Grono Pedagogiczne


Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Przed Wami ważny egzamin, do którego przygotowywaliście się przez 8 lat szkolnej edukacji.
Wraz z nami zdobywaliście wiedzę, doskonaliliście umiejętności i rozwijaliście własne zainteresowania. Byliście aktywni, twórczy, empatyczni i zaangażowani.

My nauczyciele zawsze mogliśmy na Was liczyć.

Dziś, na kilka dni przed pierwszym ważnym egzaminem, z pewnością towarzyszy Wam wiele uczuć, wśród nich są na pewno niepokój i zdenerwowanie. Wierzymy jednak mocno, że dzięki wsparciu osób dorosłych – Rodziców, Nauczycieli -  pokonacie wszystkie obawy i pewni siebie przystąpicie do egzaminu.

Wiedzy i umiejętności, które posiadacie, nikt Wam nie odbierze.

Wasza systematyczna praca na pewno zaprocentuje – pamiętajcie o tych „szufladkach” w głowie, które jak za dotknięciem magicznej różdżki, otwierają się, gdy akurat są  potrzebne. I wszystko staje się proste! Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, na który jesteście skazani. :)

Wszyscy macie plany na przyszłość i marzenia. Egzamin będzie początkiem ich realizacji.
Jesteśmy z Wami i wspieramy Wasze dążenia.

 

Życzymy Wam powodzenia  i za wszystkich Was mocno trzymamy kciuki!
Grono Pedagogiczne

 

Odsłony: 313