egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 08, kwiecień 2019 E. Tomczyk


Szanowni Państwo,


Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43 in. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uprzejmie informuje, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz na podstawie  §18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), z powodu braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Uczniom przebywającym na terenie szkoły, zawiesza zajęcia w Szkole Podstawowej Nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w dniu 9 kwietnia 2019 r. (wtorek).

W tym dniu odbywają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dzieci.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły 
Ewa Tomczyk.

 

 

Odsłony: 183