egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 20, wrzesień 2018 A. Rutkowska

 

Polsko-niemiecka wymiana 03.-07.09.2018 Krzyżowa

Młodzież naszej szkoły z klas 7 i 8 w dniach 03.-07.09. brała udział w projekcie polsko-niemieckiej wymiany szkolnej w Krzyżowej. Nasza szkoła partnerska to Marion-Dönhoff-Gymnasium z Mölln z Północnych Niemiec.

Uczestnicy projektu spędzili początek września na międzykulturowych warsztatach oraz poznawaniu historii Kręgu z Krzyżowej. Młodzież brała udział w grach integracyjnych, zabawach językowych i dyskusjach na temat tożsamości narodowej. Program wymiany miał na celu przełamanie barier oraz zrozumienie różnic między krajami uczestników. Wspólnie spędzony czas  i liczne zajęcia pozwoliły zbudować wzajemne zrozumienie między młodzieżą. W ramach spotkania uczniowie wybrali się również do Wrocławia, aby wspólnie odkrywać polsko-niemiecką historię tego miasta.

 

 

Odsłony: 336