egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: sobota, 18, listopad 2017 Z. Kania

 

Sukces naszych uczennic z klasy 7b W Krakowskiej Grze o Czystą Ziemię.

Uczennice z 7b tak pięknie wykonały zadania o tematyce ekologicznej i tak dobrze je opisały, że zdobyły III miejsce w Krakowie na 81 drużyn biorących udział. Zostały zaproszone na uroczystą Galę zamykająca Krakowską Grę o Czystą Ziemię zorganizowaną przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie, która odbyła się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w dniu 16 listopada 2017.

Dziewczyny osobiście nie mogły odebrać nagrody, gdyż w tym dniu zaplanowano wcześniej wyjście klasy do teatru, dlatego nagrodę dla szkoły- odtwarzacz dvd i kalendarze odebrały inne dzieci-głównie uczniowie klas piątych wybrane w nagrodę za różnorodne sukcesy w akcjach i konkursach ekologicznych. Opiekunem uczniów była Zofia Kania.

 

Więcej można przeczytać:

http://malopolskaonline.pl/rozmaitosci,_Krakowska_Gra_o_czysta_Ziemie_podsumowanie_-24596.html

 

Odsłony: 200