egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 19, grudzień 2019 M. Cieślik


Prezenty świąteczne

 dla rodzin pacjentów Hospicjum Alma Spei

Listopad w naszej szkole obfitował w szereg akcji, mających na celu sprawienie innym radości oraz pomoc. Dzięki dużej aktywności Uczniów, Rodziców i Nauczycieli organizowano kampanie informacyjne, projekty wychowawcze, które jednocześnie pokazywały, że tylko wspólne działania mogą przynieść efekty.

Wspaniały projekt realizowała  klasa 6c. Przygotowano plakaty, zorganizowano akcję wymiany środków czystości na słodkości, aktywną przerwę. Uczniowie byli zachwyceni.

Dzięki temu przedsięwzięciu udało się także zebrać pieniądze, które przeznaczono na zakup upominków świątecznych dla rodzin podopiecznych Hospicjum Alma Spei.  W realizację zadania zaangażowali się Rodzice z klasy 6c. Dziękujemy.

Cieszymy się , że i tym razem mogliśmy pomóc.

Marta Cieślik

Odsłony: 67