egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017 A. Smoleń-Zaborska

 

„Ocalić od zapomnienia …”

13 listopada 2017 roku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs pieśni patriotycznych. Celem konkursu była popularyzacja utworów o treściach patriotycznych, a także „ocalenie od zapomnienia” pięknej polskiej tradycji pieśni, które noszą w sobie wspomnienie ważnych momentów historii naszej Ojczyzny.

Cieszy fakt, że zainteresowanie śpiewaniem patriotycznych pieśni było duże. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom, wykazali się dużą kreatywnością i talentem wokalnym oraz świetnym opanowaniem tekstów, często wielozwrotkowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Agnieszka Smoleń, Patrycja Kulka

 

Odsłony: 293