egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 16, listopad 2021 A. Smoleń - Zaborska

Idea Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka – 20 listopada – dzień uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

W tym szczególnym dniu dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników – tych, których prawa często są łamane. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. W wielu krajach w tym dniu dzieci będą podejmować wspólne działania i inicjatywy po to, aby ich głos był słyszany przez dorosłych, polityków i media. 

Po  raz kolejny nasza szkoła włączy się w świętowanie tego dnia wspólnie z UNICEF. W tym roku 20 listopada wypada w sobotę, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby świętować ten dzień wcześniej - w dniu 19 listopada.

https://www.youtube.com/watch?v=nhrlnd0rwCk

Szczegóły na plakacie 

UNICEF plakat

Odsłony: 59