egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 14, październik 2021 A. Romańczyk

D7DD78E7 052C 4CBB B7B8 89D5D5F4C4EA

 

Nie pamietam, który to już dzień nauczyciela w moim życiu. Wiem jednak, ze to pierwszy tak szczególny dzień, gdy stoję w innej perspektywie wobec ludzi, którzy każdego dnia oddają swoje serce młodemu człowiekowi. Pomimo, iż minęło dopiero 1,5 miesiąca Naszej wspólnej drogi, budowania relacji i uczenia się siebie nawzajem, mogę z ogromną dumą powiedzieć, ze to zaszczyt być szefem takiego zespołu.


W imieniu swoim, Pani wicedyrektor, ale tez uczniów i rodziców życzę Państwu wytrwałości w dążeniu do celu i uważności na każdego młodego człowieka. Życzę wielu wzruszeń z chwil gdy widzimy jak z małego ziarenka rozkwitają talenty i sukcesy naszych dzieci.
Życzę Państwu nie gasnącej wiary w Polską edukację, którą razem możemy zmieniać małymi krokami, aby rosła w siłę miłości, szacunku i tolerancji. Dziękuje z całego serca za Państwa ciężką prace, zaangażowanie, życzliwość i wsparcie także dla mnie.
Niech dla Nas wszystkich  Uczniów, Nauczycieli i Rodziców nie tylko święto, ale każdy dzień będzie powodem do radości z bycia razem.

Anna Romańczyk

 

Odsłony: 104