egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: niedziela, 10, październik 2021 A. Romańczyk

Drodzy Państwo,
Po raz kolejny mamy możliwość zagłosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Możemy realnie wpłynąć na to, co dzieje się w naszej dzielnicy! Głosowanie zajmuje kilka minut, oddajemy głosy na 3 projekty ogólno miejskie i 3 projekty dzielnicowe. Zachęcamy szczególnie do wsparcia projektów realizowanych w naszym najbliższym sąsiedztwie, realizowanych przez Klub Kultury Wróblowice, skierowanych do dzieci, młodzieży i całych rodzin.


Nr 21 - Rodzinne spacery po Krakowie (Spacer z zajęciami terenowymi angażującymi dzieci. Trasy będą miały jak najwięcej przyrodniczych niezwykłości, gdzie dzieci zaopatrzone w lupki, taśmy i pojemniki do zbierania zamienią się w prawdziwych przyrodników-naukowców)
Nr 22 - Warsztaty rękodzielnicze (Cykl warsztatów zachęcających uczestników do wykonywania rzeczy samodzielnie zamiast sięgania po gotowce, skierowany do wszystkich grup wiekowych i całych rodzin. 4 bloki: projektowanie i szycie, stolarstwo i majsterkowanie, ceramika, florystyka)
Nr 23 - Pracownia wsparcia i rozwoju dla dzieci i młodzieży (cykle warsztatów o tematyce , społeczno-psychologicznej dla dzieci i młodzieży (warsztaty logopedyczne , kreatywne, logorytmiczne, trening umiejętności społecznych) wspierające walkę ze skutkami pandemii i izolacji).
Dzięki Waszym głosom z bezpłatnych zajęć będą mogły skorzystać setki osób - Wy, Wasze dzieci, sąsiedzi, znajomi... Bardzo liczymy na Wasze wsparcie! To tylko kilka minut.
Przykłady zrealizowanych projektów? Wyremontowany plac zabaw koło szkoły, ławki na przystankach autobusowych na ul. Chałubińskiego i Niewodniczącego.

https://budzet.krakow.pl/projekty2021

Odsłony: 20