egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 12, maj 2021 M. Cieślik

 

Tydzien_ulgi.PNG

 

17 – 21 maja 2021

Tydzień Ulgi – to brak sprawdzianów, odpytywania i zadań domowych.

 

 

Mając na względzie dobro naszych Uczniów, wsłuchując się w lęki i obawy, jakie mogą towarzyszyć dzieciom w tym trudnym czasie, włączamy się w kampanię zaproponowaną przez Uniwersytet Jagielloński – Tydzień Ulgi. Wiemy, że nauka zdalna była dla wielu wyzwaniem. Takim samym wyzwaniem staje się teraz powrót do nauki stacjonarnej. Zależy nam na ponownej integracji uczniów, odbudowaniu relacji w klasach oraz obniżeniu stresu, który nie sprzyja efektywnemu uczeniu się.

W Tygodniu Ulgi małymi krokami będziemy wdrażać się na nowo do tradycyjnej nauki w szkole. Będzie wiele przestrzeni na rozmowy, wspólne działania, zabawy służące integracji zespołów klasowych. Nauczyciele przygotowali „bank pomysłów”,
z którego będą czerpać, przygotowując lekcje w Tygodniu Ulgi. Uczniowie także podzielili się swoimi propozycjami działań.

Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli się spotkać!

Odsłony: 101