egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 06, maj 2021 M. Cieślik

Rozkręć z nami Rowerowy Maj!

Drodzy Uczniowie, kampania Rowerowy Maj wystartowała i to z wielkim przytupem. Z dnia na dzień jest nas coraz więcej! Na rowerach, hulajnogach, rolkach, deskorolkach...  Jednak chcemy więcej! Rozkręć więc z nami Rowerowy Maj - dołóż swoją cegiełkę na rzecz zdrowego trybu życia i zrównoważonej mobilności. Odnotowujemy każdy przejazd - pamiętajcie o codziennym zgłoszeniu w grupie Rowerowy Maj, dedykowanej Waszej klasie.


Bądźcie z nami od 4 do 24 maja. 30 minut dziennie - to czas, który możecie spędzić na świeżym powietrzu i jeździć na czym tylko chcecie!
Zachęcamy do aktywnego udziału w kampanii.

                                                           Dominika Kozioł, Piotr Pytel, Marta Cieślik

Odsłony: 77