egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 12, marzec 2020 Administrator


Szanowni Państwo,

od 12 do 25 marca br. decyzją Ministra Edukacji Narodowej funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone ze względu na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
Zgodnie z tą decyzją 12 marca (czwartek) i 13 marca (piątek) br. w szkole będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńcze. Oznacza to, że Rodzice, którzy w tych dniach nie będą mieli możliwości zorganizowania opieki dla swojego dziecka, mogą liczyć na opiekę nauczycieli w godzinach, w jakich do tej pory ich dziecko  przebywało w szkole.
Od 16 marca (poniedziałek) do 25 marca (środa) br., szkoła będzie zamknięta. W tym okresie nauczyciele będą wspierać uczniów w nauce, przesyłając materiały do pracy w domu.

Prosimy o zachęcanie dzieci do samodzielnej nauki, wykorzystywanie materiałów przekazywanych przez nauczycieli i materiałów Ministerstwa Edukacji Narodowej  dostępnych  na platformie epodręczniki.pl, pozwalających uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę.

Od 16 do 25 marca b.r stołówka szkolna nie będzie wydawała obiadów.

Bardzo prosimy o sprawdzanie na bieżąco wiadomości przekazywanych za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zawieszenia zajęć w szkołach na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach


Dyrektor szkoły
Ewa Tomczyk

 


 

Odsłony: 78