egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: niedziela, 08, grudzień 2019 D. Kozioł

„Mimo Wszystko”-

pomagamy Fundacji Anny Dymnej 

            W porozumieniu z wolontariuszami z Biura Młodych Fundacji „Mimo Wszystko” po raz czwarty włączyliśmy się przygotowanie kiermaszu świątecznego, z którego dochód będzie przeznaczony na rzecz osób niepełnosprawnych.

            Podczas warsztatów, które zorganizowaliśmy w naszej szkole, ozdabialiśmy bombki w fantazyjne wzory. Wykonywaliśmy świąteczne kartki i upiekliśmy pyszne pierniczki. Pani Marta Wakuła-Mac podarowała na ten cel piękną grafikę. Podejmując wspólne działania, zgodnie współpracowaliśmy w zespołach i już poczuliśmy magię świąt oraz radość pomagania. Wiemy, że warto pomagać!

            Tak przygotowane prezenty dostarczyliśmy na kiermasz Fundacji „Mimo Wszystko”. Mamy nadzieję, że ta nasza „cegiełka” przyniesie dużo dobrego.

            Razem możemy więcej!

 

Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy wsparli tę akcję charytatywną -
uczestniczyli w warsztatach i upiekli pierniczki.
Dary dla Fundacji przekazali uczniowie klas: 4b, 6b, 8a.

Dodatkowo uczniowie klasy 6c wzięli udział w tegorocznym projekcie „Każdy jest komuś potrzebny” i uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez wolontariuszy z Biura Młodych.

 

 

Odsłony: 100