egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 28, sierpień 2019 D. Kozioł

Pożegnanie klas 8 – dziękujemy!

18 czerwca o 16.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych. W tym dniu towarzyszyli im zaproszeni rodzice, nauczyciele i wychowawcy. Nie zabrakło dyplomów, nagród, podziękowań i listów gratulacyjnych za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i pracę na rzecz społeczności szkolnej.


Wszystko zaczęło się 1 września 2011 roku, kiedy to nasi tegoroczni ósmoklasiści rozpoczęli naukę w Szkole Podstawowej nr 43.
Pod troskliwymi „skrzydłami” pani Marty Stokłosy-Marszałek i pani Urszuli Ostańskiej wdrażali się do systematycznej nauki i obowiązkowości. Odnosili pierwsze sukcesy, odkrywali swoje talenty, uczyli się współpracy i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.


W klasach 4-8 mierzyli się z licznymi wyzwaniami. Zdobywali nową wiedzę i umiejętności. Wraz z wychowawcami angażowali się w liczne szkolne działania, byli inicjatorami wielu  z nich. Rozwijali swoją samorządność, kreatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania. Byli aktywni, twórczy, bardzo pomocni.


Zwieńczeniem wieczoru był komers, w czasie którego uczniowie bawili się wspaniale. O piękne dekoracje, posiłek i muzykę zadbali Rodzice, którzy spisali się na medal!

Wszystkim naszym tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów w dalszej edukacji. Rozwijajcie Wasze zdolności, spełniajcie marzenia, dokonujcie mądrych wyborów... Bądźcie dobrymi ludźmi.

 


                                                                           Wasze wychowawczynie:

Dominika Kozioł
Natalia Kaczocha

Odsłony: 362