egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Aktualności

Opublikowano: czwartek, 14, październik 2021
A. Romańczyk

D7DD78E7 052C 4CBB B7B8 89D5D5F4C4EA

 

Nie pamietam, który to już dzień nauczyciela w moim życiu. Wiem jednak, ze to pierwszy tak szczególny dzień, gdy stoję w innej perspektywie wobec ludzi, którzy każdego dnia oddają swoje serce młodemu człowiekowi. Pomimo, iż minęło dopiero 1,5 miesiąca Naszej wspólnej drogi, budowania relacji i uczenia się siebie nawzajem, mogę z ogromną dumą powiedzieć, ze to zaszczyt być szefem takiego zespołu.

Czytaj więcej: Dzień Nauczyciela 2021

Opublikowano: wtorek, 12, październik 2021
P. Pytel

Dnia 08 października 2021r. wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły mieli okazję włączyć się w akcję symbolicznej łączności z Hospicjum św. Łazarza poprzez zasadzenie cebulek żonkili. Akcja miała na celu wzmocnienie motywacji naszych uczniów do uczestnictwa w akcjach wolontaryjnych prowadzonych w naszej szkole, jak również przygotować do wiosennej akcji charytatywnej w ramach Pól Nadziei, akcji mającej wspierać szerzenie idei ruchu hospicyjnego.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie!

Czytaj więcej: Pola Nadziei

Opublikowano: wtorek, 12, październik 2021
A. Romańczyk

 

Pasowanie na Ucznia Klasy Pierwszej

Już za chwileczkę, już za momencik, opowiecie nam za kilkanaście lat o tym jak przekraczaliście pierwszy raz progi Naszej szkoły. Wszystko co Was tutaj spotka zakiełkuje na dalszą drogę Waszego życia, dlatego jako dyrektor tego miejsca czuje ogromną odpowiedzialność za każdego z Was z osobna.

Co dziś powiem do dzieci, rodziców i nauczycieli?  
Hmm... a co powiedziałaby miłość?

Czytaj więcej: Pasowanie 2021

Opublikowano: niedziela, 10, październik 2021
A. Romańczyk

598C97E9 7933 445F 83A5 A6F26DE5B4D4

 


 

Opublikowano: niedziela, 10, październik 2021
A. Romańczyk

Trwa EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI 4 - 10 X.
Zachęcamy Państwa do lektury artykułu pt. Dysleksja rozwojowa - specyficzne trudności w uczeniu się czytania i pisania przybliżającego specyfikę dysleksji oraz zasady pracy z dzieckiem.

https://pedagogika-specjalna.edu.pl/terapia-pedagogiczna/dysleksja-rozwojowa/

D80F1897 98B4 437C 8531 E0ED5DE4E2B3


 

Opublikowano: niedziela, 10, październik 2021
A. Romańczyk

Drodzy Państwo,
Po raz kolejny mamy możliwość zagłosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Możemy realnie wpłynąć na to, co dzieje się w naszej dzielnicy! Głosowanie zajmuje kilka minut, oddajemy głosy na 3 projekty ogólno miejskie i 3 projekty dzielnicowe. Zachęcamy szczególnie do wsparcia projektów realizowanych w naszym najbliższym sąsiedztwie, realizowanych przez Klub Kultury Wróblowice, skierowanych do dzieci, młodzieży i całych rodzin.

Czytaj więcej: Budżet obywatelski 2021

Opublikowano: czwartek, 07, październik 2021
I. Szyniec

 

Ślubowanie 2021

 


 

Opublikowano: czwartek, 30, wrzesień 2021
N. Pazdan

Już 4 października rusza w naszej szkole cykl warsztatów dla uczniów, rodziców i nauczycieli w ramach Programu Bezpieczny Kraków – Bezpieczna Szkoła.

Uczniowie klas 4-8 wezmą udział w warsztatach dotyczących wykluczenia, depresji i cyberprzemocy, dowiedzą się jak wspierać rówieśników, którzy znajdują się w kryzysie psychicznym.

Rodzice poznają techniki radzenia sobie w sytuacjach napięcia i stresu oraz sposoby wspierania swoich dzieci w dobie pandemii i nie tylko.

Nauczyciele odbędą szkoleniową Radę Pedagogiczną nt. „Depresji, myśli samobójczych i samookaleczeń wśród nastolatków- jak wspierać młodych ludzi w kryzysie psychicznym”.

Czytaj więcej: Bezpieczny Kraków 2021

Opublikowano: wtorek, 28, wrzesień 2021
A. Smoleń - Zaborska

Dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie

Drodzy Państwo, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wsparli i  wspierają zbiórkę „ 0 uśmiech Hani” zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej akcji „Słodkie pomaganie” przygotowanej przez uczniów klasy 8b. Uczniowie zapraszają 30 września do zakupu własnoręcznie upieczonych słodkości.

Czytaj więcej: O uśmiech Hani

Opublikowano: wtorek, 28, wrzesień 2021
P. Pytel

stars.jpg

 

 

 

27 września, mimo porannych mgieł nad Krakowem, rozpoczęliśmy JESIENNĄ KAMPANIĘ ROWEROWĄ 😊 Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt.

Czytaj więcej: Jesienna kampania rowerowa

Podkategorie