egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Szkolny Festiwal TIK


Warsztaty taneczno-ruchowe

Czytaj więcej...


Salon matematyczno-logiczny

Dnia 22 marca zaprosiliśmy uczniów na zajęcia do salonu matematyczno-logicznego. Uczniowie otrzymali planszę do gry nazwanej „Matematyczne Monopoly”, którą był duży dywan. Dzieci podzielone były na pięć grup, a każda grupa rzucała po kolei kostką. Na kolejnych polach planszy znajdowały się zadania matematyczne do wykonania przez uczniów.

Czytaj więcej...

Salon tworzenia biżuterii

Dnia 22.03.2019 r. uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej mieli okazję zabawić się w jubilerów i zaprojektować i wykonać bransoletki uplecione na dysku kmihimo albo wykonane z kolorowych koralików. Oto efekty ich pracy.

Czytaj więcej...

 

Projektowanie wiosennej mody

W czasie tegorocznego szkolnego festiwalu TIK w jednym z salonów przekonaliśmy się o tym, jak przydatne w różnych zawodach są nowoczesne technologie komputerowe. Salon projektowania mody był świetną okazją do skorzystania z zasobów internetowych. Dzięki nim poznaliśmy historię mody sięgającą od starożytności aż do czasów dzisiejszych.

Czytaj więcej...

Salon kreatywno-teatralny

„W ŚWIECIE BAŚNI”

W salonie kreatywno-teatralnym na uczniów czekało wiele atrakcji sprawdzających wiedzę na temat baśni, jak również doskonalących umiejętności aktorskie i pracy w grupie.  Przed salonem uczniami „zaopiekowały się” asystentki z klasy 5d. Z uśmiechem na twarzy przywitały dzieci, rozdając im wizytówki przedstawiające rekwizyty z baśni. To pozwoliło uczniom zająć odpowiednie miejsce przy kącikach z emblematami baśniowymi.

Czytaj więcej...

 

„Cyfrowo bezpieczni”

Zajęcia dla klas czwartych dotyczyły umiejętnego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów internetowych. Celem było uświadomienie uczniom zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu, nakłonienie do refleksji, wyrobienie nawyków bezpiecznego używania urządzeń telekomunikacyjnych.

Czytaj więcej...