egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO


Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych


 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych
na rok szkolny 2020/2021

/19.05.2020 r./

 


 

Harmonogram egzaminów i rekrutacji - nowe rozwiązania w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciu terminu egzaminów - zmienione zostały przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-egzaminow-i-rekrutacji--nowe-rozwiazania

 PORTAL EDUKACYJNY MIASTA KRAKÓW

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

 


 

ZARZĄDZENIE NR 8/20  MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 27 lutego 2020 r. w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 w województwie małopolskim, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz określenia miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach.

 Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2020/2021Krakowski Tydzień awodowców

edycja VI 2020


 

Odsłony: 1240