Co słychać w 4b?

20221122_100146
4-8

Co słychać w 4b?

Ostatnie miesiące minionego roku upłynęły bardzo szybko i były pełne wrażeń. Uczniowie wzięli udział w szklonym Tygodniu Życzliwości, zorganizowali klasowe Andrzejki oraz przygotowali prace na kiermasz świąteczny w postaci ozdobnych świec.
Kultywowaliśmy także zwyczaj związany z Mikołajkami – uczniowie zostali obdarowali prezentami oraz odwiedzili Muzeum Krzysztofory.
Ostatnim akcentem było klasowe spotkanie wigilijne, podczas którego padło wiele miłych słów podczas życzeń. Po pięknych i szczerych życzeniach można było już zasiąść i skosztować przygotowanych przez uczniów i rodziców słodkości. Rozmawialiśmy o tradycjach świątecznych polskich i ukraińskich, uczniowie opowiadali, jak spędzają ten czas w swoich rodzinach.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wszelkich klasowych przedsięwzięć.

Agnieszka Smoleń – Zaborska

Skip to content