BohaterOn – włącz historię – podsumowanie

bohateron_20211119_1343587829

BohaterOn – włącz historię – podsumowanie

Nasza szkoła po raz kolejny  brała udział w edukacyjnym projekcie BohaterON – włącz historię! W ramach akcji wysyłaliśmy kartki do uczestników Powstania Warszawskiego, dziękując im w ten sposób za poświęcenie i walkę w obronie ojczyzny.  W projekcie wzięły udział klasy VIII – wzbogacając swoją wiedzę dotyczącą powstania i jego uczestników. Po raz kolejny uczniowie przygotowali kartki dla powstańców dziękując za ich trud i poświęcenie.

Uczniowie samodzielnie tworzyli życzenia napisali wiele pięknych słów, wypływających z ich serc.

„Podziwiam za trud i zaangażowanie włożone w walki o stolicę. Zasługują Państwo na naszą wdzięczność pamięć i szacunek wyrażone w tak symboliczny sposób.”

Projekt stał się okazją do wspólnej dyskusji na temat tego, jak w różnych czasach przychodzi żyć pokoleniom Polaków, jakie wyzwania, wybory i trudności przed nimi stają.

Zapraszamy na stronę projektu https://bohateron.pl/

Zapraszam do obejrzenia prac naszych uczniów.