egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 30, październik 2018 D. Głownia

 

Wizyta w Wodociągach Miasta Krakowa

 

Uczniowie klasy 1 b odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakładzie Uzdatniania Wody Bielany.

Wzięli udział w zajęciach warsztatowych „Akademia Kropelki” mających na celu przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z wodą. Uczniowie poznali obieg wody w przyrodzie, jej znaczenie w życiu człowieka.  Dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Dzieci podzielone na różnokolorowe zespoły  rywalizowały ze sobą podczas wykonywanych zadań, konkursów oraz gry planszowej.

Na zakończenia wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety, materiały edukacyjne oraz plakat zawierający praktyczne informacje z zajęć.

Dorota Głownia

 

 

Odsłony: 158