egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 30, październik 2018 I. Szyniec

 

Jesiennie, kolorowo i odblaskowo...

W tym roku piękna, październikowa pogoda wyjątkowa zachęcała do wycieczek i spacerów. Korzystając z babiego lata uczniowie klas 1a, 2b, 2a i 3b pod opieką wychowawców pojechali na wycieczkę do Czasławia.

W uroczej scenerii górskiej przyrody, wozami zaprzęgniętymi w konie wybraliśmy się na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Otaczały nas tysiące kolorów, które w promieniach słońca nabierały wyjątkowych odcieni. W lesie czekała na nas słodka niespodzianka i zabawy na świeżym powietrzu. Po powrocie do gospodarstwa zjedliśmy pieczone kiełbaski.

Zmęczeni, ale i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Wychowawcy klasy 1a, 1b, 2a, 3b

 

 

Odsłony: 129