egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 29, styczeń 2018 K. Świergosz

 

Klasa 4a na lodowisku

Ten dzień rozpoczął się niezwykle ciekawie. Już samo przyjście do szkoły z plecakiem i podróżną torbą, w której kryły się dodatkowe elementy garderoby, było czymś niespotykanym. Najlepsze jednak dopiero miało nastąpić. Dzięki hojności mamy jednej z uczennic, pani Anny Grochowskiej, cała klasa 4a mogła wyjechać na zimową wyprawę. Celem podróży było lodowisko w Skawinie.

Na miejscu każdy z uczestników wyjścia dostał parę łyżew. Kiedy otwarto barierki ochronne, dzieci wraz z panią Anną, panią Renatą Podlasińską (nauczycielem WF-u) oraz jeszcze dwoma mamami: panią Magdaleną i panią Cecylią wyjechały na lód. Niektórzy pokazali, że jazda na łyżwach nie jest dla nich nowością, inni próbowali udoskonalić swój warsztat, a jeszcze inni, trzymając się pingwinków i niedźwiadków polarnych, stawiali pierwsze kroki na lodzie. Tylko czasami wychowawczyni musiała poprawiać zapięcia lub zapinać na nowo łyżwy strudzonym amatorom lodowego szaleństwa. Zabawa była przednia, nikt nie narzekał. Mimo kilku otarć i zmęczenia wszyscy wytrwali na lodzie przez prawie półtorej godziny.

Dziękujemy pani Annie za wylicytowanie podczas kiermaszu bożonarodzeniowego biletu klasowego na lodowisko. Nasza wyprawa to niesamowite doświadczenie - ciekawa lekcja wychowania fizycznego, a także możliwość zintegrowania zespołu. Dziękujemy też pani Renacie, która została kierownikiem naszej wyprawy.

 

 

Odsłony: 414