dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: piątek, 12, styczeń 2018 M. Radziak

 

„Bajka o dzielnym Szewczyku” w Wielickim Kampusie

12 stycznia 2018 uczniowie klas: 1A, 1C, 2A i 2B wybrali się na spektakl teatralny pod tytułem: „Bajka o dzielnym Szewczyku”, przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Przedstawienie zostało poprzedzone krótkimi warsztatami teatralnymi, podczas których dzieci pracowały nad: dykcją, oddechem, koncentracją oraz interpretacją tekstu.

Bajka opowiadała o Szewczyku Dratewce, który wyruszył wraz z księciem Żabojadem w podróż do zamku czarownicy, by uwolnić księżniczkę Mortadelę. Spektakl miał bardzo ciekawy i humorystyczny przebieg, wzbogacony był ponadto wieloma pokazami świetlnymi i wesołymi piosenkami. Ten magiczny występ niósł z sobą ponadczasowe przesłanie mówiące o tym, że dobroć i odwaga zawsze przezwyciężają zło i przynoszą szczęście. Wspaniała scenografia, barwne kostiumy oraz doskonała gra aktorska sprawiły, że dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie.

 

Wychowawcy klas 1a, 1c, 2a, 2b

 

 

Odsłony: 342