dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: środa, 03, styczeń 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

Z wizytą w teatrze

            Czy można uczyć się przez zabawę? Zamiast tradycyjnych lekcji - podróżować i wzbogacać swoją wiedzę? Oczywiście, że tak. Przekonali się o tym uczniowie klasy IV b, którzy w przedświątecznym tygodniu dwukrotnie gościli w teatrze.

W dniu 18 grudnia, w roli widzów, obejrzeli przedstawienie pt. „Akademii Pana Kleksa” na deskach Teatru Ludowego, zaś 20 grudnia wybrali się do Teatru Starego, aby wziąć udział w warsztatach - „Czym jest dla mnie teatr?”. Czwartoklasiści, dzięki uprzejmości pani Aleksandry Kolasa, mieli okazję zwiedzać niedostępne dla zwykłego widza miejsca, takie jak: garderoba, pracownia krawiecka, magazyny. Uczniowie mieli olbrzymią frajdę, poznając od kulis pracę teatru. Podczas warsztatów dowiedzieli się, jak należy zachowywać się podczas spektaklu. Zgłębili również tajniki pracy aktora i jego warsztat pracy.

            Dziękujemy mamie Mikołaja za zaproszenie. Była to kolejna teatralna przygoda klasy i na pewno nie ostatnia.

 

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

 

Odsłony: 320