dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 02, styczeń 2018 D. Głownia

 

Spacer z Akademią Żakowską

Uczniowie klasy 3 C pod opieką wychowawcy oraz rodziców uczestniczyli w zajęciach Akademii Żakowskiej poznając „Kraków królów i bohaterów”.

Spacer po Krakowie rozpoczęliśmy od Placu Jana Matejki.  Odwiedziliśmy Akademię Sztuk Pięknych. Wędrując Drogą Królewską do Rynku, Collegium Maius, kościoła Franciszkanów i Urzędu Miasta Krakowa dzieci poznały miejsca związane ze Kazimierzem Wielkim, św. Jadwigą, Władysławem Jagiełło, Janem III Sobieskim, Tadeuszem Kościuszko, Józefem Piłsudskim - znanymi postaciami z historii i kultury naszego kraju.

To była ciekawa lekcja historii.

Dorota Głownia

 

 

Odsłony: 242