dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: czwartek, 22, czerwiec 2017 K. Kubala

 

Zwiedzanie Centrum Kongresowego

2 czerwca klasa 2 d miała możliwość zobaczenia nowoczesnego budynku jakim jest Centrum Kongresowe ICE w Krakowie.

Dowiedzieliśmy się skąd ta nazwa, mogliśmy zwiedzić mieszczące się tam sale: Audytoryjną, Teatralną oraz Kameralną. Poznaliśmy wiele ciekawostek i rozwiązań technicznych jakie zastosowano przy projektowaniu sal i z jakich korzysta się przy organizacji koncertów, spektakli, szkoleń, np. składane trybuny, przesuwne ściany i nowoczesne rozwiązania akustyczne i architektoniczne. Widzieliśmy przeszklone 3-poziomowe foyer z widokiem na Wawel i przemierzyliśmy setki schodów i metrów.

Udaliśmy się później na Wisłę, gdzie na dzieci czekała niespodzianka- lody z okazji Dnia Dziecka.

 

Odsłony: 340