Opublikowano: poniedziałek, 11, czerwiec 2018 R. Podlasińska

Szkolna Olimpiada Sportowa

W dniu 11 czerwca odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia V  Szkolnej Olimpiady Sportowej.

Uczennice klasy 6 b Julia Balicka oraz Alicja Ulidowska serdecznie powitały zebraną społeczność uczniowską, dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne oraz rodziców.

W dalszej kolejności reprezentantki szkoły: Julia Lipska, Martyna Herdecka, Julia Wawro, Natalia Arczyńska wniosły flagę olimpijską.

Rozległ się hymn olimpijski, który uczniowie wysłuchali z uwagą i wzruszeniem.

Najważniejszym momentem uroczystości było wręczenie dyplomów oraz medali najlepszym sportowcom naszej szkoły.

Pani vice- dyrektor Marzena Mazurek pogratulowała uczniom, którzy uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Zaznaczyła, że w zmaganiach przyświecał uczniom duch „ fair play”. Walczyli dzielnie, zwyciężali, ale też z godnością znosili porażkę.

Następnie pani vice-dyrektor Marzena Mazurek , która wypowiadając obowiązującą formułę uroczyście ogłosiła zakończenie  szkolnych igrzysk sportowych.

Uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w takiej ceremonii mogli poczuć prawdziwego ducha olimpizmu.