Opublikowano: wtorek, 10, kwiecień 2018 R. Podlasińska

Wielki sukces Alicji Ulidowskiej

Dnia 24 marca 2018 roku rozegrano na terenach krakowskiego AWF kolejną edycję Grand Prix Krakowa w Biegach Przełajowych.

Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych w kategorii Młodzików.

Na starcie pojawiło się ponad 430 uczestników w różnych kategoriach wiekowych od dzieci młodszych (2009- i młodsi) do seniorów (1998 i starsi) z kilkunastu małopolskich klubów lekkoatletycznych.

Uczennica naszej szkoły, Alicja Ulidowska, z klasy  VII B zdobyła tytuł Mistrza Województwa na dystansie 1000m w swojej kategorii wiekowej, pokonując 34 rywalki.

Jednocześnie Alicja zdobyła złoty medal w drugiej turze Grand Prix. Dwa tygodnie wcześniej, również na AWF-ie, w pierwszej turze GP Alicja zdobyła 3 miejsce.

Alicja jest zawodniczką sekcji lekkoatletycznej TS Wieliczanka Wieliczka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

AlaU