Wykaz ksiazkipodręczników na rok szkolny 2017/2018

Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2017 R. Podlasińska

Szkolna Olimpiada Sportowa

W dniu 12 czerwca odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia IV  Szkolnej Olimpiady Sportowej.

Uczennice   klasy 6 b Barbara Michura oraz Martyna Hotloś serdecznie powitały zebraną społeczność uczniowską, dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne oraz rodziców.

Na początku uroczystości odbył się przemarsz ekip z poszczególnych klas. Na czele szedł chorąży z tabliczką klasy, a za nim wybrani reprezentanci.

W dalszej kolejności reprezentanci  szkoły: Julia Balicka, Zuzanna Kowacz, Martyna Romek, Natalia Arczyńska wnieśli flagę olimpijską.

Rozległ się hymn olimpijski, który uczniowie wysłuchali z uwagą i wzruszeniem.

Najważniejszym momentem uroczystości było wręczenie dyplomów oraz medali najlepszym sportowcom naszej szkoły.

Pani dyrektor Ewa Tomczyk pogratulowała uczniom, którzy uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Zaznaczyła, że w zmaganiach przyświecał uczniom duch „ fair play”. Walczyli dzielnie, zwyciężali, ale też z godnością znosili porażkę.

Następnie pani dyrektor Ewa Tomczyk, która wypowiadając obowiązującą formułę uroczyście ogłosiła zakończenie  szkolnych igrzysk sportowych.

Uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w takiej ceremonii mogli poczuć prawdziwego ducha olimpizmu.