Opublikowano: poniedziałek, 20, maj 2019 R. Podasińska

IX Międzyszkolny turniej o puchar

Przewodniczącego X dzielnicy

W dniach 14,15 oraz 17 maja 2019 roku reprezentacja dziewcząt z  naszej szkoły brała udział w rozgrywkach sportowych X dzielnicy.

Wywalczyliśmy:

I miejsce w mini koszykówce – dyplom, puchar  oraz złote medale

II miejsce - Joanna Breczko, Natalia Kuźdub w tenisie stołowym- gra podwójna, srebrne medale

Siatkówka:

III miejsce kl. 7-8  dyplom oraz brązowe medale

III miejsce kl. 5-6  dyplom, brązowe medale

Po zakończeniu turnieju odbyło się także podsumowanie trwającej cały rok Szkolnej ligi siatkówki X Dzielnicy.

Dziewczęta z klasy 7-8 zdobyły 3 miejsce otrzymując pamiątkowy puchar, medale oraz dyplom.

Zespół tworzyły:

Koszykówka:

Julia Balicka, Zuzanna Kowacz, Natalia Kuźdub, Julia Lipska, Dominika Pogoda, Martyna Romek, Nadia Sikora, Alicja Ulidowska, Julia Łukasiewicz, Magdalena Dziedzic.

Siatkówka:

Kl. 7-8

Julia Balicka, Zuzanna Kowacz, Julia Łukasiewicz, Dominika Pogoda, Martyna Romek, Magdalena Dziedzic, Joanna Breczko, Marzena Grochowska

Kl. 5-6

Karolina Ciszewska, Maja Piszczek, Weronika Gęsiorska, Lena Kowalczyk, Zofia Salamon, Karolina Mółka, Zofia Szarek, Wiktoria Szczecina, Olga Zięcina