Opublikowano: niedziela, 09, grudzień 2018 D. Kozioł

Kreatywni na co dzień, czyli Dzień Anioła i mikołajki w klasie 8a

Grudzień to wyjątkowy czas obdarowywania się upominkami. Mikołajki, Dzień Anioła, święta Bożego Narodzenia... Nie muszą to być zakupione w sklepach podarunki, bo sami możemy coś przygotować dla innych, poświęcając swój czas, wykazując się pomysłowością i poczuciem humoru niejednokrotnie. Właśnie takie zadanie otrzymali uczniowie klasy 8a - własnoręczne przygotowanie upominków dla siebie nawzajem.

Dla kogo? O tym zdecydował los. Pomysłów było wiele... Ważne, że każdy włożył w swój prezent wiele serca i poświęcił czas, aby: szyć, kleić, wbijać gwoździe, rysować, pisać, wycinać... Takich pamiątek nie da się kupić za żadne pieniądze!

* * *