egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 19, listopad 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

Z wizytą na Olimpie…

Ucztowanie na Olimpie tak bardzo spodobało się uczniom naszej szkoły, że do zabawy przyłączyły się klasy 5a oraz 5 c i 5 d. Podczas zajęć uczniowie przebrani za różnych bogów greckich prezentowali sylwetki swoich bohaterów. Można było zobaczyć Zeusa, Herę, Atenę, Dionizosa, Hefajstosa, Afrodytę, Artemidę, Hermesa i wielu innych. Uczniowie opowiadali także, w jaki sposób wykonali swoje przebrania. Uczniowie wszystkich klas wykazali się dużą kreatywnością wybierając swoich bohaterów oraz przygotowując stroje i rekwizyty dla swoich postaci.

Na końcu lekcji uczniowie mogli spożyć przygotowany wcześniej „nektar i ambrozję”, czyli smakołyki, które ze sobą przynieśli.

Ta zabawa z pewnością należała do udanych. Oby wiedza, którą uczniowie zdobyli o starożytnych Grekach pozostała na długo w ich pamięci.

Agnieszka Smoleń

 

 

Odsłony: 190