dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: poniedziałek, 04, czerwiec 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

Seminarium Historyczne

        W dniu 28 maja 2018 roku grupa uczniów klas 7 brała udział w Seminarium Historycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 97 w Krakowie.

Uczniowie wysłuchali wykładu „Lokalna historia Niepodległości” wygłoszonego przez pana Roberta Springwalda – historyka Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.  Mieli również przyjemność uczestniczyć w warsztatach „Od wolnego słowa do Niepodległości” prowadzonych przez pana Leszka Jarnowskiego, jednego z założycieli Solidarności w Krakowie.  Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę dotyczącą lokalnej historii, poznali techniki konspiracyjnej poligrafii.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

 

Agnieszka Smoleń- Zaborska

 

Odsłony: 176