dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 27, maj 2018 A. Smoleń-Zaborska

Kompetencje na szóśtkę w klasie IVb

Uczniowie klasy IV b zakończyli realizację projektu w ramach programu „Kompetencje na szóstkę” Program w klasie był realizowany od listopada do marca. Praca rozpoczęła się od podziału uczniów na grupy, każda z nich miała zrealizować wybrany przez siebie pomysł. Uczniowie opracowali harmonogram, przydzieli zadania, wyznaczyli daty realizacji. Jednym z ciekawszych pomysłów była propozycja wykorzystania ozobotów i programowania do stworzenia makiet naszej okolicy.

Zajęcia w ramach programu „Kompetencje na szóstkę” przybliżyły uczniom metodę projektu. Zrozumieli, jakie najczęstsze błędy popełniają przy jego planowaniu, tworzeniu czy realizacji.  Zajęcia bardzo twórcze, pozwoliły na rozwijanie kreatywności uczniów, ale przede wszystkim wywołały dużo pozytywnych emocji.

 

kompetencje na 6

 

 

Odsłony: 179