egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: niedziela, 27, maj 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

Rozgość się między strofami…

W dniu 24 maja uczniowie klasy IV b gościli w Bibliotece Publicznej w Swoszowicach na spotkaniu autorskim. Przewodnikiem po literaturze pięknej i dziennikarstwie była dla nich pani Jolanta Reisch-Klose, autorka książek dla dzieci i dorosłych, dziennikarka i redaktorka, tłumaczka z języka angielskiego. Laureatka wielu konkursów dziennikarskich i literackich.

  Pani Jolanta opowiedziała o tym, jak tworzy książki, dlaczego wybrała takie zajęcie oraz co jest dla niej inspiracją. Uczniowie mieli okazje zadać pytania dotyczące zawodu pisarza, jak również poznać kulisy powstawania książek dla dzieci. Dziękujemy za miło spędzony czas i zachęcenie do rozwijania wyobraźni przez czytanie książek.

Agnieszka Smoleń- Zaborska

 

 

 

 

Odsłony: 211