dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: piątek, 04, maj 2018 D. Kozioł

 

„JeżyGra” z klasą 7a


W ramach promowania czytelnictwa uczniowie klasy 7a wzięli udział w grze literackiej pt. „JeżyGra – lubię to!” przygotowanej przez Zespół Wypożyczalni i Pracowni dla Młodzieży Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Mieliśmy okazję zapoznać się z rodziną Borejków, stworzyć jej drzewo genealogiczne, odkryć topografię Poznania i miejsc, w których przebywali bohaterowie, a także odczytać wybrane fragmenty Jeżycjady. Jak zwykle okazało się, że literacki świat jest kopalnią wiedzy o ludzkich charakterach i emocjach.

Spotkanie z twórczością Małgorzaty Musierowicz odbyło się w ramach drugiej edycji Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady ® Małgorzaty Musierowicz 2018, zorganizowanej przez wydawnictwo Akapit Press.

D.Kozioł

 

 

Odsłony: 203