dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 25, marzec 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

„Liczby Niepodległej”

W dniu 21 marca 2018 roku odbył się pierwszy etap Turnieju Matematyczno-Historycznego „Liczby Niepodległej”. Konkurs organizuje Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie. W pierwszym etapie uczestniczyło 216 uczniów z 50 szkół, w tym uczniowie klasy VII a Marcela Zawisz i Emilka Wójcik w części matematycznej oraz Justyna Tokarz i Kacper Wiercioch w części historycznej.

Do finału, który odbędzie się w maju zakwalifikuje się 5 szkół, których uczniowie osiągną najwyższe wyniki po zliczeniu punktów wszystkich przedstawicieli danej szkoły. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

 

Odsłony: 210