dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: czwartek, 08, luty 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

Z wizytą u królowej…

          Odkrywanie Londynu przy pomocy małego ozobota było bardzo ciekawą propozycją na zajęcia. Uczniowie by zaplanować wyjazd z Krakowa do Londynu wyszukiwali informacje w Internecie, korzystali z dodatkowych materiałów, dzielili się wiedzą. Zaplanowali trasę swojej wycieczki, miejsca, które chcą odwiedzić.

Po obejrzeniu mapy Londynu, ustaliliśmy położenie poszczególnych budynków, a następnie rozplanowaliśmy trasę spaceru. Uczniowie dowiedzieli się, że w Pałacu Buckingham mieszka królowa, wyszukali informacje dotyczące Elżbiety II i jej panowania. Planując trasę dla ozobota zwrócili uwagę na symbole Londynu takie, jak taksówki, czerwone autobusy czy metro.

Agnieszka Smoleń – Zaborska

 

 

Odsłony: 233