egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: piątek, 02, luty 2018 M. Mazurek

 

"Jem smacznie i zdrowo"

       Pod takim hasłem w poniedziałek 22 stycznia 2018 r. uczniowie klasy 5c przygotowali zdrowe i smaczne przekąski. Warsztaty miały na celu uświadomić uczniom, że zdrowe śniadanie stanowi podstawę dobrze rozpoczętego dnia, więc warto je spożywać regularnie i bez pośpiechu, zachęcić do jedzenia warzyw, które w kolorowej kanapce smakują wyśmienicie oraz zwrócić uwagę na wartości odżywcze i kaloryczne wybranych produktów.

        Zajęcia wpisują się doskonale w założenia programu pt. "Program dla szkół", który promuje spożywanie produktów i przetworów mlecznych oraz warzyw i owoców wśród uczniów naszej szkoły.

M.Mazurek

  

 

 

jem smacznie 5c2jem smacznie 5c3

Odsłony: 266