dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: czwartek, 11, styczeń 2018 P. Kulka

 

Grudzień w klasie 4c

Grudzień w naszej klasie obfitował w ciekawe wydarzenia. Najpierw, 4 grudnia, w dzień górników wzięliśmy udział w tradycyjnej uroczystości – „Skoku przez skórkę”. Musieliśmy się wykazać wiedzą, talentem i sprawnością, aby stawić czoła wszystkim zadaniom przygotowanym przez siódmoklasistów.

6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj. Widać byliśmy grzeczni skoro wśród prezentów znalazły się także bilety do kina. Wycieczka była bardzo udana i wszystkim bardzo podobał się film.

18 grudnia znów wyruszyliśmy poza mury naszej szkoły. tym razem na spektakl „Akademia pana Kleksa” w Teatrze Ludowym. Każdy z nas znał dobrze tą historię, ponieważ czytaliśmy już tę książkę na lekcjach języka polskiego. Tym bardziej nie mogliśmy się doczekać, żeby zobaczyć świat pana Kleksa na własne oczy!

A pod koniec grudnia przeżywaliśmy naszą klasową wigilię. Dzięki pomocy mam, nasz stół wyglądał smakowicie, a sala została ozdobiona przepiękną choinką.

 

4c

Odsłony: 200