dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 09, styczeń 2018 D. Kozioł

„Jakże byłoby pięknie,
gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć:
dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”

Grudzień w klasie 7a

 

Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja polegająca na pisaniu listów i pozdrowień do chorych dzieci, które bardzo czekają na przesyłki z różnych zakątków Polski.

Tym razem przygotowaliśmy kartki i listy dla Pawełka, 6-letniego chłopca, który w Katowicach przechodzi aktualnie chemioterapię.

 

Dzień Anioła

6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Towarzyszyły mu piękne anioły z klasy 7a. Uczniowie, podobnie jak w ubiegłym roku, także i teraz upiekli mnóstwo ciasteczek, którymi częstowali każdego amatora słodkości. Oprócz tego dla grona pedagogicznego przygotowali pamiątkowe anioły – by strzegły, pomagały i towarzyszyły w codziennej pracy.

 

Wigilia

Tradycyjna klasowa wigilia była okazją do wspólnego świętowania – podczas łamania się opłatkiem uczniowie składali sobie świąteczne życzenia. Śpiewali kolędy, delektując się ciastem, ciasteczkami i innymi łakociami. Wszystkim udzieliła się magiczna atmosfera Bożego Narodzenia.

Wszystkim uczniom należą się wielkie słowa uznania:

za życzliwość, szczere chęci, zaangażowanie w pracę na rzecz społeczności szkolnej i nie tylko.

Dziękujemy także Rodzicom za wspieranie klasowych inicjatyw.

Dominika Kozioł

 

 

Odsłony: 232