dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

 biuletyn

 Biuletyn dla Uczniów i Rodziców

Opublikowano: sobota, 02, grudzień 2017 A. Smoleń-Zaborska

Warto pomagać

Zainspirowani  działaniem starszych klas uczniowie klasy IV b postanowili się zaangażować ideę, która przyświeca  Fundacji Anny Dymnej i włączyli się przygotowanie Kiermaszu Świątecznego, z którego dochód będzie przeznaczony na rzecz osób niepełnosprawnych.

Podczas warsztatów malowali ozdoby świąteczne wykonane z drewna. Sala lekcyjna zamieniła się w królestwo reniferów, Mikołajów i śnieżynek. Kolejnego dnia uczniowie pięknie zapakowali swoje dzieła. Zostaną one dostarczone na kiermasz Fundacji. Mamy nadzieję, że  nasz wkład pracy przyniesie dużo dobrego.

Agnieszka Smoleń- Zaborska 

 

Odsłony: 221