dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 29, październik 2017 A. Smoleń-Zaborska

 

ZAWODY DOWNHILL'OWE O PUCHAR BIKE PARKU KASINA

Łukasz Zychowicz (4b) i Mikołaj Zychowicz (6b) to uczniowie naszej szkoły, którzy od lat rozwijają pod czujnym okiem rodziców swoją pasję, którą jest jazda na rowerze.

Bracia wraz ze swoim tatą poświęcają się pasji rowerowej już od około 6-ciu lat. Każdy wolny weekend spędzają w górach na rowerach. Dyscyplina, którą się zajmują to jedna odmian kolarstwa górskiego, polegająca na indywidualnym zjeździe rowerem po stromych, naturalnych stokach. Treningi i ćwiczenia przynoszą efekty w październiku w zawodach w Kasinie chłopcy zdobyli medale: Mikołaj w kategorii wiekowej 12-15 lat zajął II miejsce, a Łukasz w kategorii wiekowej 9-11 lat zdobył złoty medal.

Życzymy kolejnych sukcesów

 

 

 

Odsłony: 291