dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 06, listopad 2018 M. Stokłosa-Marszałek

Gitarrrowy zawrót głowy

Na początku października mieliśmy w klasie miłego gościa. Tata naszej koleżanki Zuzi - pan Łukasz Wyrwa zaproponował, że odwiedzi nas na lekcji i opowie o swoim hobby, którym jest gra na gitarze basowej. Z wielką uwagą wysłuchaliśmy opowieści o grze na gitarze, nagraniach w studio oraz koncertach, jakie tata Zuzi odbył po Polsce i za granicą ze swoim zespołem. Przy okazji mogliśmy pooglądać niezwykłe pamiątki, plakaty i koszulki. Mogliśmy też posłuchać gry na żywo. Każdy z nas otrzymał w prezencie piórko do gry na gitarze. Kto wie, może będzie to początek nowej przygody? W końcu gra na instrumentach może być wspaniałym hobby i zajęciem na długie, zimowe wieczory.

Spotkanie z panem Wyrwą pokazało nam, że warto rozwijać swoje pasje i zainteresowania. W przyszłości może uda nam się związać z nimi życie zawodowe, a jak wiadomo praca, która jest równocześnie pasją, nigdy nie męczy.
Bardzo dziękujemy za tę niezwykłą lekcję muzyki.

Uczniowie klasy IIA

 

 

 

Odsłony: 95