egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: niedziela, 27, maj 2018 M. Stokłosa-Marszałek

 

Odkrywanie uroków swoszowickiej biblioteki

          W piękny majowy dzień uczniowie klasy 1a pod opieką wychowawcy i pani Dagmary - mamy Jasia udali się do Biblioteki Publicznej w Swoszowicach na przedstawienie pt. „Świat Księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek”.

Za sprawą tego ciekawego widowiska dzieci na chwilę przeniosły się w kosmos, gdzie wraz z głównymi bohaterami, księżniczką Balbinką i księciem Albinkiem, spotkały: pana Żarta, Geografa Map - Wielkiego i Bankiera Wielkich Liczb. Miały również możliwość współuczestniczenia w rozwoju akcji i poznały pracę aktorów „od kuchni”. Przedstawienie  dostarczyło młodym widzom wiele radości, ale i dało możliwość zastanowienia się nad tym, jak ważne w codziennym życiu są słowa: proszę, przepraszam, dziękuję… One nic nie kosztują, a otwierają ludzkie serca.

Marta Stokłosa -Marszałek

 

 

Odsłony: 158