dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: środa, 25, kwiecień 2018 M. Radziak

Królowa Śniegu na lodzie

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 roku klasy: 1a, 1c, 2a, 3b, 3c i 3d wybrały się, by obejrzeć spektakl "Królowa Śniegu on Ice", w wykonaniu znanej na całym świecie Moskiewskiej Rewii na Lodzie. Występ miał miejsce na Lodowisku Cracovii i trwał około dwóch godzin.

krolowa snieguArtyści zaprezentowali wspaniałe, baśniowe widowisko, oparte na motywach jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Publiczność była zachwycona fantastycznymi układami tanecznymi zawierających bardzo trudne elementy jazdy figurowej. Wszystkich oczarowała również scenografia, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, światła oraz efekty pirotechniczne. Profesjonalizm i talent artystyczny tancerzy wprowadziły uczestników w baśniowy świat zimowej krainy. Bez wątpienia wycieczka dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń i z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczniów naszej szkoły.

Wychowawcy klas:1a, 1c, 2a, 3b, 3c, 3d

 

Odsłony: 142