dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018 I. Szyniec

 

Klasowe spotkanie z ciekawymi zawodami – 3a

Miło było gościć w naszej klasie Panią Magdalenę. Mama Tomusia w bardzo ciekawy sposób opowiedziała nam o tym, jak wygląda apteka „od zaplecza”. Trudno było uwierzyć dzieciom, że tak dużo trzeba pracy, aby zostać farmaceutą.

Dzieci szczególnie zainteresowały się sposobami wytwarzania leków, maści i innych specyfików. Spotkanie połączyliśmy z klasowym plebiscytem popularnych zawodów. Okazało się, że w 3a dużo dzieci chce zostać architektami i listonoszami. Jako kolejne w hierarchii uplasowały się: pisarz i lekarz weterynarz. Ciekawe, jak te dziecięce marzenia zmienią się na przestrzeni lat.

 

Iwona Szyniec

 

 

zawody1

 

zawody2

Odsłony: 199