dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: poniedziałek, 05, luty 2018 M. Stokłosa-Marszałek

 

Jasełka dla Babci i Dziadka w klasie 1a

Styczeń to miesiąc, w którym swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie. Z tej okazji uczniowie klasy 1a zaprosili ukochane babcie i dziadków na specjalnie dla nich przygotowany program artystyczny. Były to… Jasełka. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem występowali przed gośćmi. Przebrani w piękne stroje wcielili się w postacie biblijne, głosząc śpiewem, gestem i tańcem radosną nowinę. Biblijne scenki w wykonaniu swoich wnuczków z uśmiechem śledzili licznie przybyli dziadkowie, którzy nagradzali występy głośnymi oklaskami. Nie zabrakło wesołych wierszy i piosenek. Po hucznym odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i ceramiczne aniołki.

W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, któremu towarzyszyło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy im dużo, dużo zdrowia, pogody ducha oraz długich lat życia.

                                                                                  Wychowawca klasy 1a

 

 

Odsłony: 214