dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 04, luty 2018 I. Szyniec

 

Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się wspaniale!

Tanecznym krokiem, dla podtrzymania tradycji, w wyśmienitych nastrojach, niecodziennych strojach – 2 lutego klasa 3a i 3c wspólnie bawiła się na Balu Karnawałowym. Był to czas nie tylko na taneczne konkursy, radosne podskoki, ale przede wszystkim na poznanie nowych koleżanek i kolegów!baloons

Wśród licznych zabaw, największe emocje wzbudziły wybory najpiękniejszych, karnawałowych strojów. Jury było wyjątkowo obiektywne – wszyscy mieliśmy możliwość oddania głosu. I miejsce – uczennica klasy 3a, II miejsce – uczennica klasy 3c, III baloonsmiejsce – uczeń klasy 3c.

Bal był okazją do integracji klas, radosną chwilą na wspólne celebrowanie pięknej - szkolnej tradycji. Za rok kolejny…                                                     

Iwona Szyniec

 

Odsłony: 231