dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 28, styczeń 2018 I. Szyniec

 

Nauka - Sztuka - Edukacja - innowacyjny model wczesnoszkolnej edukacji plastycznej

Już trzeci rok w klasie 3a poznajemy tajniki świata sztuki. Efektem zajęć jest niewątpliwie rozwój zainteresowań, wzrost wiedzy, doskonalenie umiejętności plastycznych i duża ilość nagród w konkursach plastycznych wśród dzieci.

 Jednak najbardziej istotnym efektem realizacji innowacji jest wzrost wśród uczniów kompetencji społecznych, nawiązanie relacji, zbudowanie wewnętrznej „niewymuszonej” motywacji, świadomy i aktywny udział w planowaniu i realizacji zamierzonych celów.

Dzieciom szczególnie podobały się zajęcia: „Kim był Stańczyk? Historia Polski zatrzymana w obrazach – pracownia malarska Jana Matejki” oraz „Niecodzienne barwy w portretach Gustava Klimta – secesyjne nurty w portrecie”.

Iwona Szyniec

 

 

nauka sztuka edukacja 1

 

nauka sztuka edukacja 2

Odsłony: 195